See other templatesSee other templates

Tenka pripažinti, kad daugelis buvusių valdančiosios partijos šalininkų pastebi visišką valdžios nenorą ir nesugebėjimą produktyviai dirbti. Žiniasklaidoje pasirodo griežtų vertinimų, kurie tiksliai apibūdina esamą situaciją:

"Vyriausybės atstovai dabar vartosi kaip žalčiai ant karštos keptuvės, vienas per kitą kažką bando meluoti apie Alytaus gaisrą, bet jie net meluoti gerai nemoka: jų komunikacija yra kaip ir jų darbas, nulinio lygio ir taip pat beviltiška. Pavojaus tai nėra, tai yra, lyg susirgo kažkas, lyg ir ne, gaisras lyg ir likviduotas, bet, pasirodo, dega ir toliau. Ir niekas neprisiima atsakomybės.

...kokia gėda, kad runkelių rinkėjų dauguma išrinko tokį, atsiprašant, „parlamentą“, kuris šį būrį klišų ir nekompetentingų nepritapėlių į postus paskyrė ir Vyriausybe pavadino, ir dabar klounų šutvė padangas gesina, ir niekaip negali užgesinti.

Ir jiems net ne gėda: priminsiu, šitai Vyriausybei vadovauja premjeras, kuris žadėjo atsistatydinti, jei pralaimės rinkimus, ir pamelavo. Tai kodėl negalima sakyti, kad gaisras užgesintas, kai jie dar dega? Sakykim, ką tik norim, kaip tas trąšų maišymo žulikas, kuris vis rinkimus vienus po kitų laimi."

Delfi.lt citata

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com