See other templatesSee other templates

Laisvalaikis

Neliks duonos su druska – liks Tėvynė.“ (Justinas Marcinkevičius)

Moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Prieš šimtą metų, po 123 metų trukusios svetimųjų priespaudos, Lietuvos taryba paskelbė atkurianti nepriklausomą Lietuvos valstybę, nes moralinė jėga stipresnė už ginklus, stipresnė už bet kokią priespaudą. Vilniui, Lietuvai ir pasauliui buvo pasiųsta žinia, kad lietuvių tauta, išgyvenusi priespaudą ir aneksiją, sukilimus ir karus, yra gyva ir savo galiomis yra pasirengusi kurti ateitį ir kurti valstybę.

Minėdami šimtąsias atkurtos Lietuvos valstybės metines, lenkiame galvas visiems, mūsų širdyse uždegusiems laisvės spindulį. Laikas parodė, kad maža mūsų tauta gali nuveikti didelius darbus. Turime daugybę gabių ir darbščių pareigūnų. Lietuvos muitinės pareigūnai, kaip ir visi respublikos žmonės, įprasmindami Vasario 16-osios Akto tąsą, turi galimybę bei pareigą toliau siekti pažangos ir gerovės. Tik nebijokime klysti ir nebijokime idėjų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neįgyvendinamos. Prisimindami himno žodžius, iš praeities semkimės stiprybės ir mokykimės tikėjimo - tikėjimo savimi, savo darbu ir tuo, kas kuria ir tvirtina mus, mūsų valstybę ir gerovę, nes tai veda mus į viltingesnę ateitį.

Mieli kolegos,
sveikiname Jus visus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkime, kad Jūsų darbus nuolat lydėtų išmintis ir vienybė.

Muitinės darbuotojų profesinė sąjungos pirmininkė ir valdyba

Jūs gražios, kaip Deivės,
Jūs lepios, kaip gėlės,
Jums reikia daug meilės
Ir daug šilumos…
Šią dieną Jums žydi pavasario gėlės.
Daug džiaugsmo ir Meilės
Visoms visados…

Linkime pakilios pavasariškos nuotaikos!

 

Linksmų Švenčių!
Linksmų Švenčių!
 
Mieli kolegos,

tik tie metai gražiausi mūsų gyvenime, kurie kupini ieškojimų ir atradimų džiaugsmo, nuskaidrinti bendradarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo, turtingi prasmingais darbais ir reikšmingais pasiekimais.

Artėjant Naujiesiems linkime išmokti džiaugtis mažais dalykais ir paversti kiekvieną dieną maža švente... Išmokti dovanoti šiltą šypseną, mielą žodį, draugišką mirksnį tiems, kurie mums artimi. Išmokti dovanoti, kad nesijaustume skolingais gaudami ... Telydi Jus Kalėdų dvasia, pripildžiusi širdis šviesos, asmeninės laimės, o ateinantys 2018-ieji metai būna kupini džiaugsmo, meilės ir Vilties.

Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir valdyba

 

 

 

Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas gražiausias metų laikotarpis.
Šios šventės mums siejasi su gimimu, atlaidumu, gerumu, kuris nustebina, pradžiugina ir suteikia viltį naujai pradžiai. Tai dienos, kai turime visas galimybes susitikti su visais mums brangiais žmonėmis, pasikeisti dovanomis ir gražiausiais linkėjimais.
Kalėdos ateina linkėdamos išsaugoti nuoširdų rūpestį vieni kitais, supratimą ir palaikymą. Tik būdami drauge ir veikdami vieningai, atlaikysime visus sunkumus, būsime stiprūs.
Nuoširdžiai sveikiname Jus su Šventomis Kalėdomis ir artėjančiai Naujaisiais 2017 metais!
Tegul Jūsų šeimų, artimųjų ir bičiulių namus sušildo jauki bendrumo palaima, o ramybė lydi visus ateinančius metus.

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė ir valdyba

 

Kūčių vakaras jau nuo seniausių laikų apipintas stebuklais, o juk stebuklų niekada nebus per daug! Kviečiame prisiminti seniausius Kūčių burtus, papročius, spėjimus. Susėdę kartu su šeima prie stalo pasimėgaukite ne tik gardžiais patiekalais, bet ir buvimu kartu belaukiant stebuklo.

Štai nesudėtingi, tačiau įdomūs Kūčių vakaro burtai. Išmėginkite!

  • - Eidami miegoti ant 10 lapelių užrašykite po vieną norą. Tris lapelius palikite tuščius. Visus lapelius sumaišykite ir padėkite po pagalve. Kalėdų rytą tik pabudusi nežiūrėdama ištraukite tris. Tie trys (ar mažiau, jei pasitaikė tuščias) norai turi išsipildyti iki kitų Kalėdų.
  • - Kūčių vakarą, prieš eidama miegoti, prie lovos pasidėkite šukas, rankšluostį, muilą ir iš pagaliukų (pvz., degtukų) sudėliokite šulinį. Naktį turėtumėte susapnuoti, kas jūsų laukia kitais metais.
  • - Spėjimas pagal kalendorių. Tai smagus ir lengvas būrimo būdas. Reikės ateinančių metų kalendoriaus ir geros kompanijos. Jums tereikia sugalvoti šešis klausimus, kurie perteiktų jūsų norus ir troškimus. Pavyzdžiui, „kada sutiksiu savo mylimąjį“, „kada geriausia įsigyti naują pirkinį“ ir t. t. Tegu kas nors verčia kalendoriaus lapelius, o jums reikia norimu metu pasakyti „stop“. Kiekviena data – atsakymas į užduotus jūsų klausimus.
  • - Kūčių vakarą po staltiese paklokite pluoštą šieno. Pavalgęs kiekvienas šeimos narys traukia po vieną šiaudą. Kuo jis ilgesnis ir storesnis, tuo geresnis ir ilgesnis bus gyvenimas.
  • - Vienas seniausių iki šių dienų išlikusių ateities spėjimo būdų – vaško liejimas. Šis būrimas gana panašus į burtus su kavos tirščiais. Prieš keletą amžių kavos Lietuvoje nebuvo nė kvapo, o burtams lietuvaitės naudojo karštą vašką. Atlaužkite vaško gabalėlį, įdėkite į šaukštą. Laikydama šaukštą virš žvakės liepsnos, išlydykite vašką ir šliūkštelėkite į dubenį šalto vandens. Vandenyje sustingusi figūrėlė atskleis, kas jūsų laukia. Karštas vaškas vandenyje gali įgauti pačių įvairiausių formų. Visų jų apibūdinti neįmanoma, todėl pateikiame tik dažniausiai pasitaikančių figūrų reikšmes.

Mieli Kolegos,

jau ir vėl artėja šventės. Metai veja metus... Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos organizuojamas Senųjų metų palydėtuvių balius vėl džiugins mėgstančius kartu pasilinksminti, pašokti, pasidžiaugti vieni kitais.

Jūsų lauks skanus maistas, puiki muzika ir linksmybės.
Aprangos kodas– „IT“.
Geriausiai pasipuošusių laukia puikūs prizai.

Šiemet balius vyks Verkių rūmuose, restorane „Verkių dvaras“ (Žaliųjų ežerų g. 49) gruodžio 27 d., pradžia - 18 val.

Registracijos mokestis - 80 eurų,
profesinės sąjungos nariui - 20 eurų, o jo šeimos nariui – 30 eurų.

Šventės dalyvių sąrašus su mokesčiu prašome pristatyti į VTM 145 kab.
Gintarui Dudėnui iki 2016 m. gruodžio 20 d.

Informacija visais su švente susijusiais klausimais
teikiama tel.: 865603013 Virginija.

Pavyzdingiems, nevėluojantiems bus pasiūlyta trumpa ekskursija po Verkių rūmus.

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
Our website is protected by DMC Firewall!