See other templatesSee other templates

ImageNesenai alfa.lt aprašė prabangią "tarnybinę" naujojo ž.ū. ministro kelionę į Briuselį. Nuo ministrų neatsilieka ir naujieji muitinės vadovai.Vilniaus teritorinės muitinės viršininkas Jonas Reklaitis aplankė užsienio turistų pamėgtą Paryžiaus miestą. Žavioji Prancūzijos sostinė nuo seno garsėja magiška trauka. Paryžius – svaiginančios romantikos ir meno miestas, garsus savo didybe, grožiu ir istoriniais statiniais. Paryžiuje gausu parkų, muziejų, architektūrinių paminklų, kuriuos galima aplankyti.

Jei jums sunku atsispirti Paryžiaus grožiui ir romantikai, tai ir neverta delsti. Patogūs skrydžiai, išplėtotas geležinkelių tinklas padės nuvykti į meilės miestą – Paryžių. Turistams pateikiamų lankytinų vietų sąrašas suteiks galimybę pažinti Paryžių išrankiausiems istorinio ir kultūrinio palikimo vertintojams. Vyno mėgėjus Paryžiuje nudžiugins geras prancūziškas vynas, o gurmanus – puikūs restoranai. Bonjour Paris!

Plačiau apie Vilniaus teritorinės muitinės viršininko J.Reklaičio kelionę į Paryžių galima pasiskaityti jo pateiktoje komandiruotės ataskaitoje .
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com