See other templatesSee other templates

{datsopic:533 left}    Birželio 20-ąją dieną Panevėžio teritorinės muitinės ir Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos vadovai pasirašė kolektyvinę sutartį. Panevėžio teritorinės muitinės darbuotojų konferencija dar kovo 20-ąją dieną patvirtino naująją kolektyvinę sutartį. Tai jau trečioji kolektyvinė sutartis Lietuvos muitinėje.

    Penktadienį įvykusiame pasirašyme teritorinę muitinę atstovavo viršininkas Robertas Busila, Panevėžio teritorinės muitinės darbuotojus atstovaujanti profesinės sąjungos pirmininkė Leokadija Daujotaitė pasirašė dokumentą iš MDPS pusės.

    Kolektyvinėje sutartyje numatyta, kad su profesine sąjunga rengiamos konsultacijos kai: pertvarkoma įstaigos struktūra ar darbo organizavimas, arba numatoma atleisti darbuotojus dėl darbuotojų skaičiaus mažinimo ir dėl kitų svarbių priežasčių (ne dėl jų kaltės) arba įteikiami įspėjimo ar informaciniai pranešimai. Tuo atveju, jeigu administracijos ir profesinės sąjungos nuomonė dėl atleidžiamų ar perkeliamų darbuotojų nesutampa, atleidžiant ir/ar perkeliant į kitą darbą profsąjungos narį reikalingas profsąjungos sutikimas.

    Kolektyvinė sutartis numato suteikti galimybę MDPS įgaliotiems atstovams dalyvauti komisijų darbe: darbuotojams dalyvaujant konkursuose laisvai pareigybei užimti, vertinant pareigūnų tarnybinę veiklą,, tarnybinių nuobaudų skyrimo bei svarstant klausimus, susijusius su paskatinimų skyrimu darbuotojams bei svarstant kitus su darbo (tarnybos) sąlygomis susijusius klausimus. Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Leokadija Daujotaitė sako, jog suderėta gera sutartis. Pats derybų procesas, pasak L. Daujotaitės, vyko daugiau nei metus.

Pilnas Panevėžio TM kolektyvinės sutarties tekstas

 {datsopic:534 left}   {datsopic:535 left}  {datsopic:533 left} 


Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos informacija 
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com