See other templatesSee other templates

2015 m. spalio 17-18 d.: pirmoji diena. Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus. Atvykimas į Minską. Apžvalginė ekskursija po Minską: vykstame prie Nacionalinės bibliotekos- aukščiausio pastato Minske, nuo kurio stogo grožimės miesto panorama, pasivaikščiodami Nepriklausomybės aikšte, aplankome Raudonąją bažnyčią, apžiūrime Vyriausybės rūmus, valstybinio ir pedagoginio universiteto rūmus. Ekskursija po senamiestį: pažintis su Ašarų sala, Aukštutiniu miestu- Šv. Dvasios cerkvė, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia. Apžiūrėsime buvusių vienuolynų rūmus, atstatytą klasicistinę miesto Rotušę. Grožimės vakariniu miestu. Vakare Operos ir Baleto teatro lankymas.

Nakvynė viešbutyje.

Antroji diena. Pusryčiai. Vyksime link senųjų Lietuvos pilių. Lankysimės Nesvyžiuje- buvusioje įtakingų magnatų Radvilų rezidencijoje. Apžiūrėsime pilies ansamblį, nuostabų parką, Dievo kūno bažnyčią, esant galimybei- ir Radvilų šeimos kriptą. Myro pilis, įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą. Atvažiuosime į Naugarduką. Ekskursija viename gražiausių Baltarusijos kampelių, poeto Adomo Mickevičiaus gimtinę. Susipažinsime su objektais, įamžinusiais poeto atminimą. Naugarduko pilies liekanos. Lydoje iš išorės apžiūrėsime Didžiojo kunigaikščio Gedimino statytą pilį, kuri mena ne tik kovas ir priešų apgultis, bet ir karališkąsias Jogailos vestuves su ketvirtąja žmoną Sofiją Alšėniškę. Vėlai vakare grįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina: 98 eurai, (profesinės sąjungos narys ir jo nepilnamečiai vaikai moka po 80 eurų)

Į kelionės kainą įskaičiuota:
1. Kelionė patogiu autobusu;
2. 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
3. Sveikatos draudimas;
4. Ekskursinė programa;
5. Kelionės vadovo paslaugos;
6. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: Baltarusijos viza 20 EUR, lankomi objektai, asmeninės išlaidos, bilietai į Operos ir Baleto teatrą (nuo 6- 23 EUR).

Registruojatės e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Iki rugsėjo 25 dienos būtina susimokėti 30 eurų avansą, o iki spalio 9 dienos- pilnai apmokėti už kelionę. Dokumentus vizai būtina pateikti iki rugsėjo 30 dienos (ir 20 eurų už vizą). Visą detalią informaciją ir atsakymus į Jus dominančius klausimus, gausite e-paštu.

P.S. Bilietus į Operos ir Baleto teatrą užsakinėsime tik žinant kiek žmonių vyksta į kelionę ir kiek iš jų planuoja lankytis operoje, todėl kaina šiam momentui nėra žinoma.

Registruojantis į kelionę, informuokite apie pageidavimą lankytis operoje ir pageidaujamą kainą (bus atsižvelgta į daugumos nuomonę).

Vizai gauti reikia:
1) Duomenys: vardas, pavardė; mergautinė pavardė; telefono Nr.; gyvenamasis adresas; gimimo miestas; darbovietė; pareigos;
2) Pasas galiojantis mažiausiai 3 mėn. po vizos pabaigos;
3) Pase turi būti ne mažiau nei 2 laisvi puslapiai įklijuoti vizai;
4) 1 nuotrauka: 3,5 x 4,5 cm, spalvota, baltame fone, ne senesnė nei 6 mėn. (veidas turėtų sudaryti 80 proc. visos nuotraukos ploto!)
5) pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir t.t.

MDPS informacija

Nuomonių skiltis

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd